Plánujete nákup skříně, stolu nebo potřebujete vybavit kuchyň či ložnici a nejste si jisti, zda se rozhodnout pro velkoobchodní prodejnu nebo si nábytek nechat vyrobit na míru?

Nábytek vyráběný na míru představám klienta se těší čím dál větší oblibě. A my vám prozradíme proč. Výhod této varianty vybavení bytu či domku je hned několik.

Kvalita zpracování

Sériový nábytek vyráběný ve velkoobchodech často nedosahuje stejné kvality, jako ten dělaný ručně, šikovnými a zkušenými truhláři. Pro zpracování ve velkých objemech se běžně nepoužívá materiál vysoké kvality, což může výrazně zhoršit vlastnosti a životnost nábytku.

Hasala Interier si dáváme záležet na výběru používaných materiálů, komponent, dodavatelů a na zpracování konečného produktu.

Nábytek přesně podle vašich představ

Obchodní centra nabízejí především zboží, které je zrovna v kurzu, to ale často nemusí znamenat, že se trefí do představy o vašem ideálním kousku.

Zvolte si z jakého materiálu, v jaké barvě a designu chcete nábytek vyrobit. Nemusíte slevovat z požadavků. Díky široké síti našich dodavatelů (19) jsme připravení na ty nejnáročnější klienty.

Originalita

Popusťte uzdu své fantazii a nechte si zhotovit kousky, které v obchodech hned tak nenajdete. Propište vaši osobnost i do vybavení interiéru. Co třeba moderní designová světla nebo atypicky řešené kuchyně?

Individuální přístup

Pečlivá příprava a konzultace před samotnou výrobou je základ. Musíme pochopit vaše představy a naladit se s vámi na stejnou vlnu. Osobní kontakt máme rádi a s 21 lety zkušeností vám zvládneme s lecčím poradit.

Podpora české výroby

Ať už si k výrobě nábytku Hasala Interier vyberete nebo nikoliv, je skvělé, že o této možnosti uvažujete, protože vnímáme podporu českých výrobců za opravdu důležitou, a to nejen v dnešní době. Právě malé a střední firmy jsou páteří české ekonomiky, bez které by to nešlo.  

Nejde jen o nábytek

Díky dobrým vztahům s našimi dodavateli zajistíme za zvýhodněné ceny i nejrůznější interiérové doplňky. Například matrace, spotřebiče, led osvětlení a další.

Pokud byste stále ještě váhali nad výhodami nábytku na zakázku, mrkněte se na pár ukázek naší práce. Pro klienta u Vyškova jsme realizovali kompletní vybavení kuchyně na míru, včetně vestavěných spotřebičů, doplněnou o naše designová světla.