Kompletní vybavení bytu

Před asi čtyřmi lety jsme mladé rodině kompletně zařizovali byt v historickém centru Znojma. Nábytek na míru jsme proto přizpůsobili vysokým stropům a snažili jsme se prostor maximálně využít. Neobešlo se to ani bez atypických, 2,4 metrů vysokých, posuvných dveří.

Maximální využití prostoru v dětském pokojíčku na míru

Rodinka se nedávno rozrostla a bylo zapotřebí uzpůsobit dětský pokojíček pro 3 děti. Řešení se nabízelo v patrové posteli, kdy se ušetří prostor na podlaze, který děti mohou využít k hraní si a zároveň se opět zužitkuje potenciál vysokých stropů.

Patrová postel je vyrobena z mořeného olejovaného dubu masivu. Přímo v rámech postele je zabudované osvětlení s možností změny intenzity světla. Mimo to, se v horním patře nachází i zásuvka, což každé dítko s mobilním telefonem jistě ocení.

Součástí pokojíčku je i pracovní stůl pro dvě osoby. Úložné kastlíky pod pracovním stolem jsou umístěny na kolečkách, dá se s nimi libovolně manipulovat a lze je využít třeba jako další pracovní plochu. Pro tři děti nesmí chybět ani vestavěná skříň s dostatkem úložného prostoru.

Vše je masivní a mělo by krásně posloužit vyrůstajícím ratolestem. 😊