Nadčasová a extrémně odolná kuchyň?

Klienti si přáli moderní kuchyň s velkým množstvím efektivně řešeného úložného prostoru a hlavně z vysoce odolných materiálů. Pustili jsme se tedy do výběru řešení s vysokou životností a zároveň s nízkými nároky na údržbu.

Dvířka, co vypadají jako ze skla

Vsadili jsme na dvířka Vetrixx. Jedná se o dvířka z prémiového materiálu k nerozeznání od skla. Ve skutečnosti se však jedná o kombinaci vysokopevnostního akrylátu se skleněným prachem. Nicméně oproti sklu se vyznačuje svojí nerozbitností a odolností vůči poškrábání a dalším neduhům. S takovou kuchyní se tak nemusíte obávat řádění dětí nebo domácích mazlíčků.

Jedná se o výrobek mimořádné kvality, proto je potřeba počítat s vyššími pořizovacími náklady.

Pracovní deska tvrdá jako kámen

Je totiž opravdu z kamene, konkrétně z břidlice. Nůž nebo padající sklenička, pracovní desku jen tak neohrozí a mastnota má také smůlu. Stačí použít hadřík, běžný čistící prostředek a skvrnu jednoduše setřít. Kámen je navíc odolný proti teplu a postupem let nemění své vzhledové vlastnosti.

Úchytky už nejsou nutností

Abychom zachovali hladký minimalistický vzhled kuchyně, instalovali jsme elektronické otvírání skříněk. A co když nejde elektřina? Nemusíte se obávat, skříňky nejsou hermeticky uzavřené a dostanete se do nich, i když náhodou nepůjde proud. Stačí chytnout některý z okrajů skříňky a zabrat.

Mrkněte níže, jak moderní kuchyň nakonec dopadla. 😊
Ukázky dalších výtvorů z naší dílny >>

Ukázky dalších výtvorů z naší dílny >>