Výroba nábytku

HASALA INTERIÉR

JSME NA TRHU OD ROKU 1998

Právě v tomto roce jsem se rozhodl začít s provozováním živnosti – truhlářství, ke které jsem se dostal, jak už to tak bývá, náhodou. Jednalo se o soustružené výrobky kuchyňského náčiní z masivního dřeva. Byly to převážně paličky na maso, válečky na těsto a různé rukojeti k mačkadlům na brambory atd.

V roce 2000 jsem rozšířil výrobu o stolařskou dílnu na výrobu hranatých výrobků – vály na těsto, různá prkénka a bloky na nože. Tyto výrobky se dostávaly na trh přes obchody a markety s domácími potřebami.

Po vstupu do EU se obchody zaplnily nejrůznějším zbožím, hlavně z východní části Evropy, a tak jsem začal zkoušet vyrábět jednodušší bytový nábytek. Postupně jsem se přes nabídku počítačových stolů a jednoduchých postelí z lamina propracoval k výrobě zakázkového nábytku.

Nezbylo jinak než soustružníky vyměnit za opravdové nábytkové truhláře a společnými silami začít s výrobou zakázkového nábytku. Ze začátku se jednalo hlavně o dětské pokoje spojené s výrobou jednoduchých postelí, včetně roštů a matrací. K tomu se, především na doporučení od našich spokojených zákazníků, přidávaly další zakázky –  ložnice, výroba vestavných skříní, postele, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, komody, skříňky a další, na míru vyráběný bytový nábytek, včetně montáže.

Našimi zákazníky jsou především majitelé rodinných domů a bytů v našem blízkém okolí – Vyškov, Ivanovice na Hané, Bučovice, Slavkov, Rousínov, Brno, Blansko, Jedovnice, Přerov, Kroměříž, Hulín, Holešov, Uherské Hradiště, Koryčany, Kyjov, Prostějov, Olomouc a jejich přilehlé vesnice.

Později jsme začali reagovat na poptávku kompletního vybavení interiéru rodinných domů a bytů. Do naší nabídky jsme zařadili veškeré podlahářské práce se širokou nabídkou podlahových krytin – jako jsou masivní a laminátové plovoucí podlahy, vinylové dílce, klasické PVC v rolích nebo masivní prkenné podlahy. Jako další součástí interiéru jsou dveře a obložkové zárubně, které nabízíme jakožto partneři našeho tuzemského výrobce s montáží a celkovým servisem. Velkou výhodou je, že s vámi vybereme a sladíme všechny materiály a dekory na jednom místě.

Naší hlavní snahou je mít spokojené a ještě lépe nadšené zákazníky. Proto klademe důraz na pečlivou přípravu a konzultaci detailů před samotnou výrobou. V neposlední řadě si také dáváme velmi záležet na výběru používaných materiálů, komponent a jejich dodavatelů. Stále sledujeme vývoj moderních technologií a materiálů.

Radek Hasala.