Výroba nábytku

HASALA INTERIÉR

JSME NA TRHU OD ROKU 1998

Právě v tomto roce jsem se rozhodl začít s provozováním živnosti – truhlářství, ke které jsem se dostal, jak už to tak bývá, náhodou. Jednalo se o soustružené výrobky kuchyňského náčiní z masivního dřeva. Byly to převážně paličky na maso, válečky na těsto a různé rukojeti k mačkadlům na brambory atd…

V roce 2000 jsem rozšířil výrobu o stolařskou dílnu na výrobu hranatých výrobků – vály na těsto, různá prkénka a bloky na nože. Tyto výrobky se dostávaly na trh přes obchody a markety s domácími potřebami.

Po vstupu do EU se obchody zaplnily nejrůznějším zbožím, hlavně z východní části Evropy, a tak jsem začal zkoušet vyrábět jednodušší bytový nábytek. Postupně přes nabídku počítačových stolů a jednoduchých postelí z lamina jsem se propracoval k výrobě zakázkového nábytku.

Nezbylo jinak než soustružníky vyměnit za opravdové nábytkové truhláře a společnými silami jsme začali s výrobou zakázkového nábytku. Ze začátku se jednalo hlavně o dětské pokoje spojené s výrobou jednoduchých postelí, včetně roštů a matrací. K tomu se, především na doporučení od našich spokojených zákazníků, přidávaly další zakázky –  ložnice, výroba vestavné skříně, postele, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, komody, skříňky a další, na míru vyráběný bytový nábytek, včetně montáže.

Našimi zákazníky jsou především majitelé rodinných domů a bytů v našem blízkém okolí – Vyškov, Ivanovice na Hané, Bučovice, Slavkov, Rousínov, Brno, Blansko, Jedovnice, Přerov, Kroměříž, Hulín, Holešov, Uherské Hradiště, Koryčany, Kyjov, Prostějov, Olomouc a jejich přilehlé vesnice.

Později jsme začali reagovat na poptávku kompletního vybavení interiéru rodinných domů a bytů. Do naší nabídky jsme zařadili veškeré podlahářské práce se širokou nabídkou podlahových krytin – jako jsou masivní a laminátové plovoucí podlahy, vinylové dílce, klasické PVC v rolích nebo masivní prkenné podlahy. Jako další součástí interiéru jsou dveře a obložkové zárubně, které nabízíme jako partner našeho tuzemského výrobce s montáží a celkovým servisem. Velkou výhodou je, že s Vámi vybereme a sladíme k  dokonalému designu, na jednom místě, všechny materiály a dekory.

Naší hlavní snahou je mít spokojené a ještě lépe nadšené zákazníky z výsledku naší práce. Proto klademe důraz na pečlivou přípravu a konzultaci detailů před samotnou výrobou. V neposlední řadě si také dáváme velmi záležet na výběru používaných materiálů, komponent a jejich dodavatelů. Stále sledujeme vývoj moderních technologií a materiálů.

Radek Hasala.

ODKAZY

Obchodní údaje

Radek Hasala

IČO: 45623767

DIČ: CZ7405244704

Tel.: +420 604 147 461

Mail: info@hasala.eu