Co člověk to pohled na svět, odlišné preference a očekávání, ale každý se chceme ve svém Doma cítit dobře. Takový prostor pak přináší inspiraci, nápady a hlavně pohodu a pocit bezpečí. Mladá tanečnice nás přizvala k tomu, abychom jí pomohli vytvořit místo povzbuzující její kreativitu. Přečtěte si, jak celý pokoj vznikal.

Vše to začalo poptávkou. Mladá slečna, spolu s rodiči, se na nás obrátili, abychom jim pomohli vytvořit prostor, který bude slečnu motivovat k tanci a poskytne jí dostatek prostoru, kde bude moci své pohyby pečlivě pilovat.

Potřeba tedy byla jasná. Jednoduché a elegantní vybavení prostoru s velkým zdrcadlem a dostatkem místa.

V jednoduchosti je kouzlo

Po domluvě jsme nakonec vsadili na interiér v bílých tónech, který si dívka může barevně doladit dekorativními prvky podle svých představ a nálady. Mysleli jsme také na to, že místnost je zároveň určena pro odpočinek a spánek, a proto by měla obsahovat minimum rušivých elementů.

Jednobarevnou variantu interiétu doporučujeme těm, kterým se čas od času mění preference v barvách. Pokud si sladíte nábytek a stěny do jedné neutrální barvy, kdykoliv dostanete náladu na oživení, stačí dokoupit pár barevných doplňků, povlaků na polštáře, povlečení, květináče do barvy a třeba kobereček, a rázem máte prostor s naprosto jiným nádechem. Když vás pak barvy přestanou bavit, jednoduše pořídíte jiné doplňky a za minimální investici máte krásnou změnu.

Je dokázáno, že i malé změny v interiéru způsobí příval hormonu štěstí a inspirace. Tak si jednou za čas nějakou inovaci dopřejte. 😊

Zdrcadlo, pověz, kdo je tu nejkrásnější

Co by to bylo za pokoj pro tanečnici, bez velkého zrcadla? Díky výrobě nábytku na míru jsme nebyli limitovaní konvenční nabídkou a mohli jsme slečně zhotovit velikou vestavěnou skříň a přes celou její plochu vložit zdrcadlo.

Zrcadla jsou také skvělý tip, jak opticky zvětšit prostor.

Zrcadlo a vestavěná skříň na míru

Po tanci relaxaci

Náročné taneční tréninky si žádají dostatek regenerace. Proto jsme zvolili masivní manželskou postel, která přináší stabilitu a maximální pohodlí.

U pozicování postelí buďte uvážliví, ať nenásledují probdělé noci. Z principu můžeme doporučit  umístit postel vždy čelem ke zdi, tak, ať vidíte na dvěře od pokoje a vyvarujte se blízkosti elekronických přístrojů.

Postel je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku, protože spánkem člověk tráví velkou část dne. Proto by toto místo mělo být tím nejpohodlnějším v celém bytu či domě.

Skříňky, poličky, šuplíčky

V neposlední řadě je dostatek úložného prostoru, kam lze schovat vše, co nechcete, aby vám prostor narušovalo.

Rádi vyrobíme oázu klidu i vám. Ozvěte se a prozraďte nám představy o vašem vysněném interiéru.